#

Chłodnictwo

Nasza firma specjalizuje się w budowie instalacji chłodniczych oraz w budowie komór chłodniczych i komór mroźniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w chłodnictwie, poparte sukcesami. Wyróżnia nas profesjonalizm, dyspozycyjność oraz krótkie terminy realizacji. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy urządzenia chłodnicze wyłącznie renomowanych producentów, które wyróżniają się nie tylko wysoką wydajnością, ale również niskim poborem energii elektrycznej, dzięki czemu nawet w przypadku intensywnego użytkowania nie obciążają znacząco budżetu. Świadczymy wysokiej jakości usługi na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Urządzenia chłodnicze są wykorzystywane nie tylko w lokalach gastronomicznych, sklepach oraz barach, ale również w laboratoriach, przechowalniach owoców i warzyw, aptekach, zakładach mięsnych, piekarniach oraz wszystkich miejscach, w których bardzo istotne jest utrzymywanie niskiej temperatury. Chłodnia, mroźnia oraz komora są kluczowe w różnych branżach i gałęziach przemysłu, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu i profesjonalny montaż.

Montaż urządzeń chłodniczych w Poznaniu i okolicach

Nasza firma specjalizuje się zarówno w rozbudowanych instalacjach chłodniczych sterowanych przy pomocy komputera, jak i w mniejszych systemach, dlatego podejmujemy się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia. Budowa chłodni oraz montaż takich instalacji jak mroźnia czy komora chłodnicza zawsze zaczyna się od spotkania na miejscu budowy, pomiarów i ustalenia szczegółów technicznych, dotyczących m.in. tego jaki towar będzie przechowywany, jaka będzie jego ilość, pożądana temperatura, jaka będzie rotacja towaru oraz czy komora ma znaleźć się w budynku, czy na zewnątrz. Kolejnym krokiem jest wykonanie szczegółowego projektu. Budowa chłodni może nastąpić w każdym pomieszczeniu, ze względu na możliwość dopasowania wielkości komory do danej powierzchni. Nasi wykwalifikowani eksperci, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, są w stanie tak dobrać agregat chłodniczy oraz wszystkie akcesoria, aby idealnie wpasować się w oczekiwania i wymagania klienta. Po montażu następuje ocena całego systemu. Nasi specjaliści skrupulatnie sprawdzają każdą część instalacji i testują jak działa chłodnica, dzięki czemu można ocenić wydajność urządzeń.

Kolejnym etapem jest szkolenie z obsługi konkretnego urządzenia lub instalacji, przeprowadzane przez naszego eksperta. Gdy automatyka chłodnicza jest w pełni sprawna i każda osoba, która będzie ją obsługiwać została przeszkolona, można zacząć użytkowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby montaż urządzeń chłodniczych w Poznaniu przebiegał jak najkrócej, jednocześnie zachowując najwyższe standardy jakościowe.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma wyróżnia się kompleksowym podejściem do każdej inwestycji. Zatrudniamy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w chłodnictwie. Nasi wyspecjalizowani pracownicy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia do pracy z urządzeniami chłodzącymi. Co więcej, dzięki dużej wiedzy, wysokiej klasy narzędziom oraz precyzyjnym urządzeniom pomiarowym, wyróżniają się bardzo efektywną pracą. Profesjonalne podejście do każdej inwestycji sprawiło, że zaufało nam już wiele instytucji, firm, przedsiębiorców, a także prywatnych osób. Zapewniamy wykonanie projektu całego systemu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Co więcej, oferujemy doradztwo techniczne oraz pomoc w wyborze konkretnego urządzenia. Nieważne czy jest to chłodnia gastronomiczna, czy komora chłodnicza, nasi eksperci zawsze wybierają najbardziej korzystne rozwiązanie dla klienta. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, którzy oferują wysokiej klasy sprzęt, charakteryzujący się solidną konstrukcją, długą żywotnością oraz bezproblemowym działaniem, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Każda budowana przez nas komora jest wykonywana na indywidualne zamówienie, dzięki czemu jest dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wykonujemy komory wszelkiego typu i wielkości w sklepach, zakładach mięsnych, przetwórniach, piekarniach, cukierniach, kwiaciarniach, a także duże komory w centrach logistycznych oraz hurtowniach spożywczych. Elementy ścienne, sufitowe i podłogowe składają się z płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym. Podłoga w mroźni może być wykonana z antypoślizgowej blachy aluminiowej, blachy kwasoodpornej lub ze sklejki wodoodpornej. Ponadto, zapewniamy pełne wsparcie naszych doradców technicznych, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, potrafią rozwiązać każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem. Co więcej, oferujemy także usługi pogwarancyjne, takie jak przeglądy okresowe, co sprawia, iż urządzenia oraz instalacje chłodnicze pozostają w dobrym stanie technicznym przez bardzo długi czas. Jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo, dlatego każdy montowany przez nas sprzęt oraz instalacje są testowane pod różnym kątem, dzięki czemu masz pewność, że Twoje urządzenia Cię nie zawiodą.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli szukasz firmy z ugruntowaną pozycją na rynku, która specjalizuje się w chłodnictwie, skontaktuj się z nami już teraz. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania związane między innymi z użytkowaniem różnego rodzaju urządzeń chłodniczych, technicznymi aspektami funkcjonowania chłodni, mroźni i komór chłodniczych i wiele innych. Zastanawiasz się jak wygląda montaż, budowa chłodni lub jaki sprzęt będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania? A może interesujesz się kosztami eksploatacji konkretnego urządzenia? Uważasz, że sprzęt chłodniczy pomoże Ci w biznesie? Nie jesteś pewien czy chłodnia gastronomiczna sprawdzi się w Twoim sklepie? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, skontaktuj się z nami dowolną drogą. Czekamy na Twój telefon lub e-mail. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i pełne zadowolenie z naszych usług.

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu, zadzwońnapisz lub wypełnij formularz