#

Pompy ciepła

Nasza firma oferuje montaż pomp ciepła powietrze-woda w Poznaniu oraz całym województwie wielkopolskim. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji. Świadczymy wysokiej jakości usługi, dzięki czemu zaufało nam już wiele osób, które chciały znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie swojego domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Ogrzewanie budynków może odbywać się na wiele sposobów. Jednym z nich są pompy ciepła, które składają się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Przypominają średnich rozmiarów jednostkę zewnętrzną klimatyzatora. To rozwiązanie od kilku lat zyskuje coraz większą popularność, nie tylko ze względu na oszczędności jakie generuje, ale również dzięki niskiej awaryjności oraz prostej obsłudze całej instalacji.

Obecnie, przy współpracy z rekuperacją i fotowoltaiką, jest to jeden z najtańszych sposobów ogrzewania budynków i ciepłej wody użytkowej. Z tego względu, coraz większa liczba osób decyduje się na wybór tej metody. Pompa jest zasilana energią elektryczną, jednak nawet w przypadku intensywnej pracy nie potrzebuje jej zbyt wiele, dzięki czemu oszczędności zaczynają się pojawiać już od pierwszego dnia użytkowania. Połączenie montażu pompy ciepła z montażem rekuperacji i fotowoltaiki redukuje rachunki za energię elektryczną prawie do zera.

Każdy inwestor może skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej do 53.000 zł: Dodatkowe informacje:

https://www.e-pity.pl/ulga-termomodernizacyjna-ocieplenie-domu/wykaz-towary-uslugi-materialy-urzadzenia/

Montaż pomp ciepła w Poznaniu i okolicach

Wiele osób zastanawia się jak w praktyce wygląda montaż całej instalacji. Na zewnątrz budynku montuje się jednostkę zewnętrzną, a w kotłowni jednostkę wewnętrzną w różnych konfiguracjach sprzętowych (do obejrzenia na: https://www.mitsubishi-les.com/media/pl_me_ecodan.pdf). Jednostki łączy się rurami freonowymi w izolacji oraz przewodami elektrycznymi. Jednostka wewnętrzna jest podłączona do instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Ciepło przez cały rok

Wiele osób zastanawia się jak pompa ciepła działa zimą. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Pompa ciepła firmy Mitsubishi (modele Ecodan i Zubadan) działają ze 100% wydajnością do temperatury na zewnątrz osiągającej -20°C. W zależności od konkretnego modelu, pompa ciepła wytwarza kilka razy więcej energii niż pobiera.

Montaż pomp ciepła w Poznaniu i okolicach zawsze kończy się oceną całego systemu. Ponadto, przeprowadzane są testy, których celem jest zbadanie efektywności pompy. Dopiero gdy całość funkcjonuje poprawnie, nasi eksperci przeprowadzają krótkie szkolenie związane z obsługą sprzętu i wyjaśniają zasadę jego działania. Gdy wszystkie osoby, które będą obsługiwały pompę zostaną przeszkolone, można włączyć cały system i cieszyć się przyjemnym ciepłem w całym domu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż pomp ciepła na terenie Poznania i okolic. Świadczymy wysokiej jakości usługi, dzięki czemu masz pewność, iż cała instalacja jest wykonana prawidłowo i działa efektywnie w każdych warunkach. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia. Wyróżnia nas terminowość i szybkość realizacji inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, aby montaż pompy ciepła odbył się jak najszybciej, zachowując przy tym wszystkie normy jakościowe. Nasi eksperci mają nie tylko wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę w zakresie montażu i działania pomp ciepła, ale również posiadają wysokiej klasy narzędzia oraz zaawansowaną aparaturę pomiarową.

Dzięki specjalistycznym urządzeniom, nasi specjaliści są w stanie przeprowadzić szybki i bezpieczny montaż oraz ocenić efektywność działania całej instalacji. Co więcej, charakteryzuje nas kompleksowe podejście do każdej inwestycji, od projektu poprzez konsultacje, generalne wykonawstwo oraz testy, ocenę oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Cieszymy się, że nasza baza zadowolonych klientów, którzy oszczędzają na rachunkach za ogrzewanie swojego domu stale się powiększa. Wykorzystujemy wyłącznie urządzenia renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu nasze instalacje charakteryzują się nie tylko bezproblemowym działaniem, ale przede wszystkim długą żywotnością. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów cechujących się wysoką jakością wykonania oraz solidną konstrukcją. Nasza firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, wynikającą nie tylko z indywidualnego podejścia do każdej inwestycji, ale również z pełnego zrozumienia potrzeb klientów.

Skontaktuj się z nami

Szukasz profesjonalnej firmy, która oferuje montaż pomp ciepła na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego? Skontaktuj się z nami już teraz. Zastanawiasz się jak w praktyce wygląda montaż pompy ciepła? Nie wiesz ile możesz zaoszczędzić dzięki instalacji tego typu, a może nie jesteś pewien, czy w Twoim domu montaż pompy ciepła jest w ogóle możliwy?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości związane z montażem i działaniem pomp ciepła i nie tylko. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu, zadzwońnapisz lub wypełnij formularz