#

Rekuperacja

Oferujemy montaż rekuperacji w Poznaniu i na terenie całej Wielkopolski. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chciałyby zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, jednocześnie zapewniając temperaturę gwarantującą komfortowe przebywanie w każdym pomieszczeniu. Ponadto, rekuperacja idealnie sprawdzi się w przypadku osób cierpiących na różnego rodzaju alergie na pyłki traw, drzew oraz innych roślin, ponieważ budynek jest ogrzewany czystym, niezanieczyszczonym powietrzem. Wyróżniamy się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Nowoczesne budynki charakteryzują się dużą szczelnością, dlatego wykorzystuje się w nich niezwykle wydajną wentylację mechaniczną, którą można indywidualnie dopasować do swoich potrzeb. Rekuperacja to system wentylacji z tak zwanym odzyskiem ciepła, generującym duże oszczędności. Zasada działania rekuperacji jest prosta – ciepłe zanieczyszczone powietrze, które jest usuwane z budynku lub pomieszczenia, ogrzewa świeże powietrze, charakteryzujące się znacznie niższą temperaturą. W wyniku działania systemu, zostaje ograniczona konieczność ogrzewania obiektu. Sercem całej instalacji jest rekuperator, w którym znajduje się wymiennik ciepła.

Jak przebiega montaż rekuperacji?

System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zazwyczaj planowany jest już na etapie projektu budynku. Sieć kanałów nawiewno-wywiewna nie tylko rozprowadza czyste powietrze po wszystkich pomieszczeniach, ale również usuwa to zanieczyszczone. Rekuperator natomiast odpowiada za jak najbardziej efektywne ogrzanie świeżego powietrza za pomocą brudnego. Nasi wykwalifikowani specjaliści z Poznania mają wieloletnie doświadczenie w montowaniu zarówno rozbudowanych systemów rekuperacji, jak i mniej skomplikowanych instalacji.

Centrala sterująca, w tym rekuperator, zazwyczaj są montowane w piwnicy lub pomieszczeniu gospodarczym, dzięki czemu są praktycznie niezauważalne. W ścianach pomieszczeń oraz w sufitach są instalowane specjalne kratki, którymi wilgotne, zanieczyszczone powietrze wędruje wprost do rekuperatora. Po zamontowaniu całego systemu, nasi technicy skrupulatnie sprawdzają każdy jego element pod względem poprawności działania. Rekuperacja pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty na ogrzewaniu budynku, dlatego jest coraz częściej stosowana w nowoczesnym budownictwie.

Dlaczego warto powierzyć nam montaż rekuperacji?

Naszą firmę wyróżnia dyspozycyjność oraz krótkie terminy realizacji, dzięki czemu możemy dopasować się czasowo do każdej inwestycji. Nasi eksperci posiadają wysokiej klasy narzędzia oraz aparaturę pomiarową, przez co są w stanie precyzyjnie określić efektywność rekuperacji i wentylacji. Ponadto, wykorzystujemy wyłącznie produkty i urządzenia charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Podejmujemy się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia. Co więcej, wyróżnia nas kompleksowe podejście do każdej inwestycji, dzięki czemu zaufało nam już wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych, które chciały zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Montaż rekuperacji połączony z montażem pompy ciepła oraz paneli fotowoltaicznych pozwoli inwestorowi płacić bardzo niskie rachunki za eksploatację budynku.

Każdy inwestor może skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej do 53.000 zł: Dodatkowe informacje:

https://www.e-pity.pl/ulga-termomodernizacyjna-ocieplenie-domu/wykaz-towary-uslugi-materialy-urzadzenia/

Skontaktuj się nami

Szukasz profesjonalnej firmy specjalizującej się w montażu rekuperacji w Poznaniu? Skontaktuj się z nami już dziś. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zarówno efektywności działania rekuperatorów, jak i obsługi całego systemu. Zastanawiasz się po jakim czasie zwróci się inwestycja? Czy w przypadku Twojego budynku montaż rekuperacji będzie w ogóle opłacalny? Na co szczególnie zwracać uwagę podczas instalacji? A może interesują Cię techniczne kwestie związane z działaniem rekuperatora? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybki kontakt, zarówno na początku, jak i na każdym późniejszym etapie inwestycji.

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu, zadzwońnapisz lub wypełnij formularz