#

Serwis rekuperacji

Rekuperacja, czyli odzyskiwanie ciepła, ze względu na oszczędności jakie generuje, zyskuje coraz większą popularność. Rekuperator jest najważniejszą częścią mechanicznej wentylacji i odpowiada za skuteczne pozyskiwanie ciepła z usuwanego powietrza z budynku lub pomieszczenia i przekazywanie go świeżemu powietrzu. Nasza firma wykonuje profesjonalny serwis rekuperatorów na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę. Gwarantujemy pełną dyspozycyjność i krótkie terminy realizacji.

Na czym polega naprawa rekuperatorów?

Rekuperator, tak jak każde inne urządzenie, może ulec awarii. Ponadto, w przypadku długiego użytkowania, wymaga również serwisu, podczas którego dokonywana jest wymiana filtrów, sprawdzana jest jego wydajność i efektywność pracy. Systematyczny serwis rekuperatorów pozwala utrzymać je w dobrym stanie technicznym przez długi czas. Niesprawne urządzenie z zabrudzonymi filtrami nie będzie prawidłowo spełniało swojej funkcji, czyli odzyskiwania ciepła, co w praktyce przełoży się na wyższe rachunki za energię elektryczną. Z tego powodu, serwis lub naprawa powinny zostać wykonane jak najszybciej. Nasza firma specjalizuje się w trafnej diagnozie, usuwaniu usterek i przywracaniu urządzeń do stanu używalności.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W naszej firmie pracują wykwalifikowani eksperci posiadający szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie rekuperatorów. Dysponujemy wysokiej klasy narzędziami i aparaturą, dzięki której jesteśmy w stanie szybko uporać się z każdą awarią. Nasi specjaliści posiadają niezbędne certyfikaty i kwalifikacje, dzięki którym są w stanie naprawić i serwisować wszystkie rekuperatory dostępne na rynku.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy wykonującej serwis i naprawę rekuperatorów, zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu, zadzwońnapisz lub wypełnij formularz